Hakkımızda | tatilplaninkalkan.com

Hakkımızda

Tatilplanınkalkan
  tatilplanınkalkan uzun  yıllardır  Antalya Kaş kalkan bölgesinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır villa kiralama sektöründe profesyonel  olarak  hizmet veren girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur. tatilplanınkalkan günlük haftalık kiralık  ve yazlık villa kiralama seçenekleri sunmaktadır.Sitemizde Akdenizin en çok turist çeken bölgelerinde yer alan farklı özelliklere sahip villalar bulabilirsiniz.   Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli bir hizmet anlayışı ile sürdürmekteyiz. 
 
İstediğiniz villa seçeneklerinden  faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Muhafazakar Villa, Lüks villa, deniz Manzaralı villa , ısıtma havuzlu ,villa doğa içinde villalar vb bir çok farklı seçeneklerimizi siz değerli misafirlerimize sunmaktayız. Bunların yanı sıra transfer araç kiralama su sporları tekne turu gibi bir çok ihtiyaç duyabileceğiniz faaliyetler için anlaşmalı firmalarımızla siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.
 
Hayallerinizdeki tatilin ötesinde bir tatil için belirtiğiniz kriterlere  uygun unutulmaz bir  tatil fırsatını, tatilplanınkalkan ekibi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Destek