Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Sitemizde kiralamak istediğiniz villamızın sayfasına girdikten sonra hızlı rezervasyon bölümünden kiralamak istediğiniz tarihleri seçip rezervasyon yap butonuna tıklayarak çıkan bilgileriniz bölümünü doldurup rezervasyon talebinizi gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz rezervasyon talebi ekip arkadaşlarımıza iletilecektir. Ekip arkadaşlarımız gelen rezervasyon talebinizi değerlendirip siz değerli müşterilerimize mail sms ya da sizleri arayarak iletişime geçecektir. Daha sonra rezervasyon talebiniz onaylandığında mail adresinize ön ödeme için hesap numaralarımız gelecektir. Gereken ön ödeme gerçekleştikten sonra tekrar siz değerli misafirlerimize mail olarak onaylı rezervasyon belgeniz gönderilecektir.

Kiraladığımız Villada kaç Kişi Konaklama yapabilirim?

Kiralık villamızın detaylarında kişi kapasitesi yazmaktadır. Villamızın kişi kapasitesi kadar konaklama yapılmaktadır.

Havuz ve bahçe bakımı nasıl yapılmaktadır?

Tüm kiralık villa ve apartlarımız havuz ve bahçe bakımı günlük düzenli  bir şekilde görevlendirilmiş kişi tarafından erken saatte yapılmaktadır. Villa ve apartlarımız da yedek çarşaf bulunmamaktadır. 10 günüm üzerinde kiralama yapan müşterilerimizin villaların da  7 . gün temizlik yapılmaktadır. 7 gün öncesinde temizlik talep ederlerse ekstra ücret karşılığında yapılmaktadır.

Villaya giriş çıkış saatleri nelerdir?

Tüm villa ve apartlarımız da giriş saatimiz 16:00 (öğleden sonra )  da olup çıkış saatimiz 10:00 (öğleden önce) dir . Aradaki zaman diliminde villalarımızın/apartlarımızın temizliği yapılmaktadır.

Rezervasyonun müşteri tarafından iptali;

1. Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin iadesi yoktur.

2. Eğer ödemenin tamamı yapılmış işse göndereceğiniz hesap numarasına%65 oranında iadesi yapılacaktır. 

3. Rezervasyon iptali villaya giriş tarihinden 30-15 gün arasında bir süre kaldı ise kalan ödemenin %50 si müşteriden tahsil edilir

4. Rezervasyon iptali villaya giriş tarihinden 15 gün öncesinde gerçekleşir ise kalan ödemenin tamamı müşteriden tahsil edilir.

Hasar depozitosu nedir?

Villamız siz değerli misafirlerimize villamız teslim edilirken temiz ve herhangi bir hasar olmadan teslim edilmektedir.  Hasar depozitosu tedbir amaçlı müşterilerimizden tahsil edilir .Tatil süreniz bitiğinde villamız da herhangi bir hasar olmadığı durumunda geri iade edilir . Depozito ücreti  villarımıza göre değişmektedir.
 
Villa kiralamalarda minumum konaklama süresi ne kadardır?
 
Kiralık villalarımızın minumum kiralama süresi 5 gecedir 5 gece rezervasyonlarında  5 gece+  temizlik ücreti olarak rezervasyon alınmaktadır. Maksimum kiralama siz değerli misafirlerimize kalmaktadır. Takvim de rezervasyonlar arasında kalmış kısa süreli(2-3 gece gibi ) tarihlerde rezervasyon yapabilirsiniz
 
Tatil süresi boyunca her hangi bir sorunda ne yapmalıyım?
 
Tatil süreniz boyunca her hangi bir sorunda bizimle iletişime Geçebilirsiniz. Yaşanılan herhangi bir problemde telefon sms e posta mail şeklide istediğiniz saat diliminde ulaşabilirsiniz .tatilplanınkalkan ekibi problemi çözmek için elinden  geleni yapmaktadır.
 
 
 

 

WhatsApp Destek